logo

Gümüşsan Elektrik Enerji İnşaat TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

"Fiyat Unutulur, Kalite Daima Akılda Kalır" sloganı ile 1996 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Firmamızca planlanan çalışmaların tamamı kaliteden ödün vermeden, çevreci, ekonomik, sağlam ve kısa sürede faaliyete geçirmek ana hedefimizdir.

MİSYONUMUZ

Elektrik, Enerj, ve İnşaat Sektöründe AR-GE çalışmaları yakından takip edilerek, çağın şartlarına uygun ilk projelerin firmamız tarafından uygulanması ana misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Kurumsal kimliği güçlendirerek, sektörde örnek bir şirket olmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, bölgede en çok tercih edilen firma olma özelliğini korumaktır.

DEĞERLERİMİZ

Topluma ve etik değerlerine saygı göstererek, dürüst ve güvenilir olmak,
Müşteri memnuniyetini tüm faaliyetlerin odağında tutmak,
Satış ve satış sonrası hizmetlerimizi eksiksiz yürütmek,
Çalışan personelin memnuniyetine önem vermek,
Çalışan personellerin bilgi ve becerilerini ön planda tutmak,
Hedef odaklı çalışarak tüm faaliyetlerde rekabetçi politikalar uygulamak,
Firmamızı en iyi şekilde temsil etmek, gelişmeleri yakından takip etmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, yasal mevzuat ve teknik şartnamelere uygun calışmak, aldığımız işleri zamanında bitirmek, calışanlarımızın sürekli gelişmesi için gerekli eğitim ve desteğini vermek, tüm calışanlanların yönetime tam katılımını sağlamak, kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek, rakiplerimizden önde olmak, sirketimizin; KALİTE POLİTİKASIDIR.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Firmamiz faaliyetlerini yerine getirirken ortaya çıkan çevre ile ilgili etkilerini tespit ederek; Bu etkilerin çevreye vereceği zararları ortadan kaldırarak veya en aza indirerek çevresel kirlenmenin önlenmesini sağlamak, Yürürlükte bulunan çevre ile ilgili yasal mevzuat ve idari düzenlemelere uymak, Müşterilerde, tedarikçilerde, calışanlarda ve diğer ilgili taraflarda çevre bilincinin oluşturulmasını sağlamak, Tüm faaliyetlerde en etkin kullanım ile enerji ve diğer dogal kaynakların tüketimini en aza indirerek tasarruf sağlamak, Çevreye saygıliı olmak ve gelecek nesillere iyi bir çevre bırakmak için sürdürülebilir bir çevre yönetim sistemi uygulamak ve sürekli iyileştirmek ana hedefimiz ve amacımzdır.